Hurtownia medyczna to miejsce, w którym każda przychodnia opieki zdrowotnej – od niewielkich gabinetów, przez przychodnie, aż po kliniki, ma możliwość zaopatrzyć się w niezbędne materiały i sprzęt, które używane muszą być w typowej pracy z osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Kupującym dla towarów oferowanych przez sklepy medyczne mogą być nie tylko specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, a także pielęgniarki, salowe, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, ponad to również weterynarze. Każdego centrum zaopatrzenia medycznego wspomaga w codziennej pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze sprzęty dla ochrony zdrowia i specjalistyczne meble medyczne.

Co jest możliww znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie to materiały i sprzęt z wielu medycznych dziedzin, które zawierają nie tylko materiały dotyczące tematów ogólnych, przez środki dezynfekcyjne, meble medyczne, aż po sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje także laboratoria medyczne, mając w ofercie dużą gamę materiałów i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z firm, jakich produkty można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Poch.

Hurtownie medyczne zaopatrują również gabinety fizjoterapii oferując stoły rehabilitacyjne, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment hydroterapii a także urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również bobixy.

Sprawdź ofertę
http://sklep.cezal.com.pl

Z innej strony akcesoria i asortyment stomatologiczny, który oferuje sklep, obejmuje ponad 8 000 produktów dedykowanym dla dentystów, ortodontów i techników dentystycznych. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych firm, wśród nich są między innymi: Melag, Polydentia, Voco. W dostępnym asortymencie znajduję się też firmy polskie, twórcy następujących produktów np. Poldent czy Tzmo.
Oferowane towary takie jak materiały stomatologiczne takie jak amalgamaty i masy wyciskowe; wiertła, leki, narzędzia endodontyczne oraz różnego typu urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony powyżej niewielki opis asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie wycinek wszystkiego, co znajduje się nie tylko w punktach stacjonarnych, ale również u przedstawicieli handlowych, i w sklepie internetowym.

Categories: Medycyna

Comments are closed.pokegra

Każdy z nas pamięta jak spędzał swobodny czas grając z […]

serwis agd

Serwis agd jest uważany za jeden z największych serwisów artykułów […]

hydraulik

Jeszcze kilkanaście lat temu w stworzonym przez nas kraju wśród […]

paradontoza objawy

Ból ma dla nas niesłychanie istotne znaczenie. Na milion procent […]

Wyposażenie do rest

Nic tak nie pobudza apetytu jak zmiana nastroju. Chociaż będąc […]

RSS not configured