Jeśli cierpisz z powodu nietypowej budowy warg sromowych czy łechtaczki, miewasz problem z osiąganiem satysfakcji w życiu erotycznym warunkowany modyfikacjami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, chcesz zmodyfikować kształt okolic intymnych – ginekologia estetyczna proponuje dla Ciebie wiele propozycji, jakie w szybki sposób rozwiążą te bolączki oraz wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera rekomendowany jest w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest wykorzystywany również dla rozwiązania odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego zabiegu i sposób jego dopasowania do indywidualnej sytuacji ustalane będą w momencie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Efekty zabiegu potrafią przewyższyć oczekiwania, ponieważ powoduje on powrót naturalnego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie satysfakcji seksualnej oraz zmniejsza bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w praktyce bezbolesna oraz bardzo sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych sposobów jest bardzo króciutki, a brak komfortu z nim połączony – nieduży.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog Wrocław

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki powoduje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe działanie całego narządu.
Rezultatem jest polepszenie jakości życia oraz psychicznej trwałości, a także radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe problemy w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chciałabyś poprawić estetykę okolic płciowych? Masz kłopot z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, który w kwadrans może usunąć Twoje bolączki, jakie do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Medycyna

Comments are closed.pokegra

Każdy z nas pamięta jak spędzał swobodny czas grając z […]

serwis agd

Serwis agd jest uważany za jeden z największych serwisów artykułów […]

hydraulik

Jeszcze kilkanaście lat temu w stworzonym przez nas kraju wśród […]

paradontoza objawy

Ból ma dla nas niesłychanie istotne znaczenie. Na milion procent […]

Wyposażenie do rest

Nic tak nie pobudza apetytu jak zmiana nastroju. Chociaż będąc […]

RSS not configured